Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

2 червня на позачерговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про забезпечення доступу до захисних споруд та найпростіших укриттів на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Згідно з рішенням, усі суб’єкти господарювання, які мають у своєму віданні захисні споруди цивільного захисту та найпростіші укриття (ЖЕКи, ОСББ тощо) повинні привести їх у готовність до використання за призначенням, під час сигналу «Повітряна тривога» забезпечити  вільний, безперешкодний та цілодобовий доступ населення до таких захисних споруд/найпростіших укриттів. (Детальніше у рішенні)

Нагадаємо, що станом на сьогодні  у Білоцерківській міській територіальній громаді відремонтовано понад 200 укриттів. З їх адресами ви можете ознайомитися на онлайн-карті за посиланням

Опубліковано: 02 червня 2023 року