Бенксі у Білій Церкві
Нещодавно у виставковій залі Білоцерківської бібліотеки-філії №5 відбулося відкриття виставки-конкурсу дитячого малюнку «Веселкові барви».
Темою цьогорічного конкурсу стала: «Бенксі у Білій Церкві». Учасники мали підійти з максимальною творчістю і майстерністю до поставлено завдання та створити ескіз для перенесення на вуличний об’єкт міста Біла Церква. Малюнки можуть стати майбутніми муралами, графіті, трафаретами або ж наклейками. Крім того, було окреслено кольорову гаму робіт: ахроматичні кольори (чорний, білий, сірий).
Сріт-арт - це не лише сучасний художній простір, але й філософський рух, який можна розкодовувати в залежності від свого досвіду, адже художник має своє бачення і завжди нашаровує ідеї, які зчитуються на різному рівні.
Реалії сьогодення такі, що діти вимушено швидше дорослішають і сприйняття навколишнього світу набуває нового змісту, нових форм, як в буденному житті, так і в мистецтві. Учасники виставки-конкурсу підняли і відтворили образотворчими засобами актуальні питання сьогодення: свободу, рівність, цінність життя, справедливість, любов, перемогу добра над злом.
100 учасників подали на конкурс понад 100 робіт. Журі у складі: художника Георгія Пономарьова (голова журі), члена Національної спілки художників України Каріни Родіонової та головного спеціаліста управління культури і туризму Білоцерківської міської ради Алли Карабач
з-поміж усіх робіт визначили переможців у чотирьох вікових категоріях.
36 юним художникам, під час відкриття виставки були вручені дипломи та цінні подарунки. А привітали дітей голова журі Георгій Пономарьов та заступник начальника управління культури і туризму Роман Бичек. Солодкі подарунки всім учасникам конкурсу надала директор ПП «Будмаркет» Олена Дика.
Вітаємо наших юних художників та бажаємо їм подальших творчих успіхів.
Виставка триватиме у виставковому залі бібліотеки-філії №5 (пр-т Незалежності, 55) до 12 червня ц.р.
Отож, переможцями стали:
№ |
П І учасника |
Вік |
Навчальний заклад/ Педагог |
Вікова категорія - 6-8 років І місце |
|||
|
Лікар Єлизавета |
6 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коробко Валентина Іванівна |
|
Тарасюк Олександр |
8 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коробко Валентина Іванівна |
|
Ємельяненко Софія |
8 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка, Каплінська Яна Борисівна |
ІІ місце |
|||
|
Григоренко Вікторія |
9 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Красніцька – Луцик Людмила Мар’янівна |
|
Волинець Маргарита |
7 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коробко Валентина Іванівна |
|
Ніколайчук Емма |
6 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коробко Валентина Іванівна |
ІІІ місце |
|||
|
Марченко Кіра |
|
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 імені Сергія Томащука, Здепська Тетяна Анатоліївна |
|
Сипченко Уляна |
8 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коробко Валентина Іванівна |
|
Бондаренко Єлизавета |
10 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Матвієнко Тетяна Володимирівна |
Вікова категорія 9-11 років І місце |
|||
|
Польська Злата |
10 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Красніцька – Луцик Людмила Мар’янівна |
|
Авдєєва Уляна |
10 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна |
|
Степанчук Вікторія |
11 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Шевченко Ірина Григорівна |
ІІ місце |
|||
|
Манузін Даниїл |
10 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка, Каплінська Яна Борисівна |
|
Хоменко Аліса |
11 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 імені Сергія Томащука, Здепська Тетяна Анатоліївна |
|
Сахацька Кіра |
10 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 імені Сергія Томащука, Бєлашова Альона Вікторівна |
ІІІ місце |
|||
|
Скрибка Діана |
10 |
Клуб «Прометей» КЗПО БМР Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт», Іванова Ніна Романівна |
|
Магдич Анна |
10 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна
|
|
Портянко Микола |
11 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка, Яросевич Олена Миколаївна |
Вікова категорія - 12-14 років І місце |
|||
|
Шиндер Каріна |
13 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коцюба Олена Володимирівна |
|
Мазур Лілія |
13 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Матвієнко Тетяна Володимирівна |
|
Шабельна Дарина |
14 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Матвієнко Тетяна Володимирівна |
ІІ місце |
|||
|
Старинська Тетяна |
13 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна |
|
Стародуб Ірина |
13 |
Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», Коробко Валентина Іванівна |
|
Питель Анна |
13 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка, Каплінська Яна Борисівна |
ІІІ місце |
|||
|
Кулаківська Ольга |
13 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна |
|
Петренко Анна |
14 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна |
|
Бортник Анжеліка |
12 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка, Каплінська Яна Борисівна |
Вікова категорія - 15-17 років І місце |
|||
|
Халдеєва Діана |
16 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна
|
|
Кириченко Анастасія |
15 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Шевченко Ірина Григорівна |
|
Синчук Маріанна |
16 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 імені Сергія Томащука, Здепська Тетяна Анатоліївна |
ІІ місце |
|||
|
Диба Анна |
16 |
Білоцерківський ліцей іноземних мов- гімназія №9 Кухарська Н.А. |
|
Діденко Катерина |
16 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1 імені Юрія Павленка, Каплінська Яна Борисівна |
|
Кривенда Софія |
15 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Матвієнко Тетяна Володимирівна |
ІІІ місце |
|||
|
Максимець Денис |
15 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 імені Сергія Томащука, Здепська Тетяна Анатоліївна |
|
Беляков Нікіта |
14 |
КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4, Гайдаєнко Олена Вікторівна |
|
Давиденко Дарина |
16 |
Клуб «Прометей» КЗПО БМР Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт», Іванова Ніна Романівна |
Бенксі у Білій Церкві