Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Карта сховищ та найпростіших укриттів на території Білоцерківської міської територіальної громади

Умовні Позначення

ПЕРЕЛІК захисних споруд цивільного захисту на території Білоцерківської міської територіальної громади

ПЕРЕЛІК найпростіших укриттів у закладах освіти. Використовувати виключно для учасників освітнього процесу. В час, коли освітній процес не здійснюється використовувати для укриття населення.

ПЕРЕЛІК найпростіших укриттів закладів культури, молоді та спорту комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади. Використовувати для вихованців закладів, в час, коли освітній процес не здійснюється використовувати для укриття населення.

ПЕРЕЛІК найпростіших укриттів багатоповерхових житлових будинків на території Білоцерківської міської територіальної громади. Використовувати для всіх верств населення)

ПЕРЕЛІК найпростіших укриттів закладів освіти та культури обласної та державної форми власності на території Білоцерківської міської територіальної громади Використовувати виключно для учасників освітнього процесу. В час, коли освітній процес не здійснюється використовувати для укриття населення.

ПЕРЕЛІК найпростіших укриттів інших будівель (споруд) комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади

Опубліковано: 10 квітня 2023 року