У Білій Церкві впроваджують електронну систему доступу до укриттів

У Білій Церкві розпочато облаштування укриттів автоматизованими системами відкриття під час сигналу повітряної тривоги.

За словами міського голови Геннадія Дикого, втілювати ініціативу з встановлення автоматизованих систем доступу розпочали після того, як муніципалітет зіткнувся з масовою відмовою мешканців бути відповідальними за ключі від укриттів і водночас з випадками крадіжок майна з відчинених укриттів.

Наразі, систему встановлено у декількох укриттях і триває її тестування. Далі її планують запровадити по всьому місту.

Окрім автоматизованого відкриття під час сигналу повітряної тривоги, укриття облаштовані камерами відеоспостереження, сигнал з яких подається до центру оперативного реагування.

Також в укриттях встановлено пульт з кнопками виклику екстрених служб та муніципальної варти.

Такі замки мають стати зручним інструментом як доступності укриттів, так і збереження майна мешканців будинку, в якому ці укриття знаходяться.

Нагадуємо, на сайті Білоцерківської міської ради розміщена  інтерактивна карта укриттів цивільного захисту. Захисні споруди позначені відповідними знаками. На карті додано позначки, та вказано, до якого підпорядкування належить та чи інша захисна споруда. Натиснувши на позначку, можна побачити адресу розміщення укриття та тип захисної споруди.

Подбайте про свою безпеку заздалегідь, дізнавшись про всі найближчі укриття, що знаходяться біля вашого дому.

У Білій Церкві впроваджують електронну систему доступу до укриттів

Опубліковано: 21 липня 2023 року