Триатлон у Білій Церкві

Відкритий етап Українського Національного Чемпіонату з триатлону відбувся в Білій Церкві 23 липня 2023 року. Організатором змагань виступила Вінницька федерація триатлону.

Близько 200 учасників з різних регіонів України взяли участь у змаганнях, які розпочалися з плавання у відкритій воді, за яким слідувала їзда на велосипеді, а потім біг. Білоцерківську громаду гідно представили:

Віктор Недибалюк, Юрій Горобець, Григорій Іщенко, Василь Возненко, Геннадій Романов, Анна Пасічник, Валерія Буренко, Микола Бочароа, Денис Палюх, Микола Ратушнюк.

За результатами змагань до числа кращих ввійшли:

«Олімпійська дисципліна»:

І місце естафетна команда у складі: Сергій Звягін ( плавання), Геннадій Романов(велоспорт) та Віктор Недибалюк (крос);

І місце Валерія Буренко ( плавання 3,8км)

«Напівзалізна людина» 70,3:

І місце Юрій Горобець( особистий залік)

І місце естафетна команда у складі: Анна Пасічник ( плавання),Григорій Іщенко(велоспорт) та Василь Возненко ( крос).

За крок до пʼєдесталу зупинився Микола Бочаров, у підсумку посівши четверте місце( особистий залік).

Триатлон у Білій Церкві

Опубліковано: 23 липня 2023 року