Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2021 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2021 рік».

 Даний проєкт розроблений відповідно до  підпунктів 4 та 5 пункту 3 статті 12 Податкового кодексу України з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку міста Білої Церкви відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України».

Головним розробником проєкту регуляторного акта є управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет №6, E-mail: eсonomy@bc-rada.gov.ua.

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua. в розділах «Актуально» та «Проєкти рішень міської ради».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет №6, тел/факс 390821.

E-mail: eсonomy@bc-rada.gov.ua


Опубліковано: 30 квітня 2020 року
Поділитися