Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Відповідно до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону «Про поховання та похоронну справу» та ст. 9 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту  регуляторного акту-  рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги».

Проект регуляторного акту розроблений в зв’язку з невідкладною необхідністю регулювання діючих з 1 січня 2019року тарифів на окремі види ритуальних послуг, що надаються населенню комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг», які є збитковими для вищезазначеного підприємства, і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

Метою прийняття даного рішення є: встановлення мінімальної вартості надання ритуальних послуг, що складають мінімальний перелік послуг, необхідних для поховання померлого, з урахуванням інтересів громади та фактичних витрат суб’єкта господарської діяльності, на їх надання.

Розробник проекту регуляторного акту - комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг»: м. Біла Церква, вул. Росьова,7,  планово-економічний відділ, e-mail: 03346609@ukr.net.

Проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на  ритуальні послуги» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів: https://bc-rada.gov.ua/, https://new.bc-rada.gov.ua

Строк прийняття пропозицій та зауважень становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі за адресою:

м. Біла Церква, вул. Росьова,7, КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг», планово-економічний відділ, щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі, електронна пошта (e-mail): 03346609@ukr.net.

Заступник міського голови                                                                     Анатолій КРАВЕЦЬ


Опубліковано: 13 листопада 2020 року
Поділитися