Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

Розробник - комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

Проєкт регуляторного акта « Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради  «Льодовий стадіон»  розроблено у зв’язку з гострою необхідністю регулювання діючих з 2018 року тарифів на окремі види платних послуг, що надаються населенню комунальним закладом Білоцерківської міської ради  «Льодовий стадіон» і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

Відповідно до ст.7, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради  повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради  «Льодовий стадіон» .

Метою прийняття даного рішення є: встановлення мінімальної вартості надання послуг, що складають мінімальний перелік з урахуванням інтересів населення та фактичних витрат суб’єкта господарської діяльності на їх надання.

З проєктом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua та в комунальному закладі Білоцерківської міської ради  «Льодовий стадіон»  (вул. Молодіжна,36 м. Біла Церква) і за тел. ( 04563)77300 .

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць із дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення  проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою:

вул. Молодіжна, 36 м. Біла Церква, комунальний заклад Білоцерківської міської ради  «Льодовий стадіон» щоденно з 9.00 до 18.00, крім  суботи та неділі (Lodovaarena@ukr.net).


Опубліковано: 28 лютого 2020 року
Поділитися