Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква».

про оприлюднення проекту регуляторного акта

рішення Білоцерківської міської ради  «Про затвердження Порядку

розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква».

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань  оприлюднюється: проект рішення Білоцерківської міської ради  «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква».

Проект спрямований на затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква.

З метою  забезпечення раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою під час розташування тимчасових споруд на території міста Біла Церква, а також встановлення зовнішнього архітектурного вигляду зовнішньої реклами.

Підставою для розробки проекту є:

Конституція України, Закони України „Про місцеве самоврядування в Україні» Європейська хартієя місцевого самоврядування, Закону України «Про рекламу», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про охорону культурної спадщини»,  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Закону України “Про адміністративні послуги”, Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”,  Закону України  “Про автомобільні дороги”, Типові правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради  https://new.bc-rada.gov.ua/  та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради (тел. 5-59-18).

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75, прим. 134, каб. № 11, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з  9-00  до 18-00, крім суботи та неділі.

Опубліковано: 27 березня 2019 року