Оголошення про засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Біла Церква»

УВАГА!

Оголошення

про засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до  системи централізованого водовідведення м. Біла Церква»

Повідомляємо, що 22 лютого 2019 року о 10 год. 00 хв.  у великому залі виконавчого комітету  Білоцерківської  міської  ради   за  адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15  відбудеться засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до  системи централізованого водовідведення м. Біла Церква».

Проект регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до  системи централізованого водовідведення м. Біла Церква»  та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів http://bc-rada.gov.ua/ в розділі «Актуально» та в розділі «Рішення міської ради. Проекти рішень міської ради» від 01 лютого 2019 року, а також на веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів https://new.bc-rada.gov.ua/  в підрозділі «Оприлюднення проектів регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика» від 01 лютого 2019 року.

Додаткову   інформацію можна  отримати  за  контактним  телефоном –  +3 8 04563- 6-82-12.

Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

 

 


Опубліковано: 14 лютого 2019 року
Поділитися