Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік».

 Даний проект розроблений відповідно до  підпунктів 4 та  5 пункту 3 статті 12 Податкового кодексу України з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку міста Білої Церкви відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України».

Головним розробником проекту регуляторного акта є управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15, кабінет №6, E-mail: bceconomy@ukr.net.

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua. в розділах «Актуально» та «Проекти рішень міської ради».

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9 00 до 18 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому або в електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради:

09117, м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15, кабінет №6, тел/факс 5-96-05.

E-mail: bceconomy@ukr.net.


Заступник міського голови                                             І. Новогребельська


Опубліковано: 22 квітня 2019 року
Поділитися