Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Місцевого жителя 1999 року народження, засуджено за вчинення серії грабежів до покарання у виді позбавлення волі.

За процесуального керівництва Білоцерківської місцевої прокуратури до Білоцерківського  міськрайонного суду направлено обвинувальний акт у об’єднаному кримінальному провадженні щодо місцевого жителя, який  будучи раніше судимим за вчинення корисних злочинів, впродовж 2019 року вчинив серію крадіжок з автомобілів у м.Біла Церква.

У судовому засіданні, прокурором доведено вину зловмисника у вчиненні декількох злочинів, які кваліфіковано за ч.1,2 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна), після чого вироком Білоцерківського міськрайонного суду, останньому призначено покарання у вигляді  5 років 2 місяців позбавлення волі.

Заступник керівника
Білоцерківської місцевої прокуратури                                      С. Лужецький

Опубліковано: 07 травня 2020 року