Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Білоцерківською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо повернення у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області нежитлового приміщення площею понад 300 м кв.

Встановлено, що у 2018 році державним реєстратором здійснено незаконну реєстрацію права приватної власності на нежитлову будівлю, що знаходиться у м. Біла Церква та перебуває у комунальній  власності Київської обласної ради, за громадянином всупереч встановленому порядку реєстрації та за відсутності усіх необхідних документів.

Реагуючи на вказані порушення, Білоцерківською місцевою прокуратурою пред’явлено позов про скасування реєстрації та витребування нежитлового приміщення вартістю 300 тис. грн. на користь територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області.

Заступник керівника
Білоцерківської місцевої прокуратури                                      С. Лужецький

Опубліковано: 06 травня 2020 року