Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського турніру з боксу пам’яті льотчика-космонавта П.Р. Поповича

12 травня в ДЮСШ №1 м. Біла Церква відбулося урочисте відкриття ХХХVІ Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого пам’яті льотчика-космонавта П.Р.Поповича.

Цього року в турнірі позмагаються 154 найсильніших та найкращих боксерів серед молоді з 22 областей України, а саме команди: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей  та міста Києва.

Білу Церкву на цьому престижному турнірі будуть представляти аж 6 боксерів: Ілля Сосюк, Михайло Забожний, Артем Вірич, Артур Порубанський, Арсен Яремчук, Едуард Усик.

Під час відкриття турніру до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий, він привітав усіх учасників змагань та гостей заходу та побажав усім учасникам тільки перемог, зазначивши, що можливість провести 36-й турнір з боксу пам’яті П.Р. Поповича випала завдяки тому, що Київська область нарешті вийшла з «червоної» зони епідемічної небезпеки.

«Я переконаний, що це будуть яскраві змагання де переможе, звичайно, найсильніший, а сам турнір пройде на найвищому рівні!», - наголосив міський голова Геннадій Дикий.

З вітальним словом до присутніх звернувся також перший віце-президент Федерації боксу Київської області Володимир Матвійчук. Він подякував усім, хто долучився до організації заходу, а спортсменам побажав проявити свої найкращі боксерські якості.

Під час заходу представили суддівську колегію під головуванням майстра спорту України з боксу, судді міжнародної категорії Віктора Чирочки, секретаря Олександра Кучерявого, заступника головного судді Юрія Ляхова та суддівський корпус, до якого увійшли: Борис Іскра (Черкаська область), Євгеній Павловський (Полтавська область), Михайло Костючок (Чернігівська область), Роман Климчук (Дніпропетровська область), Андрій Букрєєв (Дніпропетровська область), Андрій Крещук (Житомирська область), Володимир Чазов (Київська область), Петро Конуп (Київська область), Олександр Жибарєв (Київська область). Роман Городняков (Донецька область), Олексій Купирєв (Донецька область), Василь Кравчук (Житомирська область), Іван Самар (Київська область), Андрій Смірнов (Черкаська область), Михайло Стахнів (Львівська область)

Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на кубок П.Р. Поповича є першим етапом формування молодіжної збірної України серед чоловіків відповідної вікової групи, перед Чемпіонатом України-2021

Згідно з програмою змагань, попередні бої відбудуться з 12 по 14 травня ц.р., півфінальні – 15 травня, а фінальні та церемонія нагородження переможців – 16 травня ц.р.

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Возненко, директор ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» Василь Жила, заслужений лікар України Юрій Дегтярьов, віцепрезидент Білоцерківської міської федерації боксу Ігор Гейло, директор ДЮСШ №1 Юрій Гончаренко та ін.

Довідка

Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на кубок П.Р. Поповича проводиться в Білій Церкві щорічно на знак шани Павла Поповича – земляка, двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта СРСР. Свого часу в турнірі взяли участь такі спортсмени, як олімпійський чемпіон Володимир Кличко, шестиразовий чемпіон світу за версією WBО Сергій Дзинзирук, багаторазовий чемпіон світу за версією WBА Юрій Нужненко, призер Європи Андрій Лічик, майстри спорту Володимир Лазебник та Костянтин

Опубліковано: 13 травня 2021 року