Вакциновано лише 24% дорослого населення - лише 44 тис. наших громадян мають шанс легкого перебігу хвороби

05 листопада відбувся онлайн брифінг першого заступника міського голови, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Біла Церква  Інни Новогребельської.

Приводом для його проведення стала невтішна динаміка захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Білоцерківській МТГ.

Під час виступу Інна Новогребельська поінформувала про стан захворюваності та летальних випадків протягом чергової хвилі пандемії. Зупинилася на статистиці проведення вакцинації серед громадян, наголосила на створених умовах, які дозволяють без черг отримати щеплення  та закликала жителів громади бути свідомими, не наражати себе, близьких, рідних та оточуючих на небезпеку, а вакцинуватися, й тим самим мати шанс, у випадку захворювання, перенести його у легкій формі.

Поінформувала про функціонуючі  центри та пункти щеплень у громаді.

Детальніше у відео .

Опубліковано: 05 листопада 2021 року