Дощова каналізація у Гайку

Дощова каналізація – це невід’ємна частина будь-якого благоустрою. Адже опади – звичне явище для наших широт. Особливо актуальною ця проблема була для мікрорайону Гайок, де під час дощів на дорогах та прибудинкових територіях збиралася вода, руйнуючи асфальтове покриття.

Тож у рамках планових капітальних робіт по ремонту каналізації у мікрорайоні Гайок проводиться облаштування зливової каналізації, а саме дощоприймачів.

Стічні води, що падають на асфальтове покриття вулиць і тротуарів, по спеціальних жолобах – дренажних лотках – прокладених вздовж них, стікають у дощоприймачі. Це система водовідведення лінійного типу. Її встановлюють там, де системою зливової каналізації необхідно облаштувати велику територію.

Опубліковано: 05 листопада 2021 року