У Білій Церкві привітали родину, в якої народилися двійнята

Діти – наше майбутнє. Заради них Захисники боронять рідну землю та гартують нашу майбутню перемогу.

Саме тому, народження дитини - це завжди щастя, а поява одразу двох діток – це щастя «у квадраті»!

Тож, за давньою доброю традицією, 10 березня міський голова Геннадій Дикий завітав до родини Анастасії та Юрія Сімороз. Побажав батькам міцного здоров’я, щасливої долі для дівчаток, якнайшвидшої перемоги та мирного життя.

Варто зауважити, що захід відбувся в рамках «Програми сприяння  соціальному     становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2021-2023 роки».  Поряд з основними завданнями даної Програми, як  то: поліпшення якості медичної  допомоги населенню, пропаганди здорового способу життя,  збереження репродуктивного здоров`я тощо, передбачено  соціальний   захист  сімей громади при  народженні дітей  через надання  їм адресної матеріальної допомоги.  Тому кожна сім`я (яка мешкає на території Білоцерківської громади)  в якій  народилися двійні, отримує  цільову адресну допомогу у вигляді дитячого візочка.

На заході також були присутні заступники міського голови Катерина Возненко та працівники управління з питань молоді та спорту.

Отож, вітаємо батьків від усієї громади та бажаємо малечі міцного здоров’я.

Опубліковано: 10 березня 2023 року