Привітання водіїв ПрАТ «КАТП – 1028» із 25-річним стажем роботи

03 лютого у Білій Церкві відбулося нагородження водіїв ПрАТ «КАТП – 1028» із 25-річним стажем роботи на підприємстві.

Міський голова Геннадій Дикий привітав Сергія Швеця та Віктора Іщенка: «Це тяжка праця. Але той благоустрій який є у нас в місті – це ваша заслуга. У святкові та вихідні дні, в будь-яку погоду – ви завжди працюєте, тому що ваша робота важлива. Я хочу побажати вам сили, здоров’я та сімейного затишку».

Геннадій Дикий вручив водіям цінні подарунки та грамоти виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за сумлінну працю, високу професійність, відповідальність за доручену справу, активну громадянську позицію та з нагоди 25-річної спільної праці одним екіпажем та значний внесок у забезпечення благоустрою в місті Біла Церква.

Екіпаж у складі Сергія Швеця та Віктора Іщенка за роки своєї роботи вивіз близько 660000 м3 відходів. Керівництво позитивно відгукується про їхню роботу: завжди перші в освоєнні нових технік чи робочих автомобілів.

У заході взяли участь: заступник міського голови Анатолій Кравець та директор ПрАТ «КАТП – 1028» Ірина Вакурова.

Привітання водіїв ПрАТ «КАТП – 1028» із 25-річним стажем роботи

Опубліковано: 03 лютого 2020 року