Поважний 100-річний ювілей відсвяткував Михайло Горжей

Нещодавно, 24 червня, один із жителів Білоцерківської міської  територіальної громади Михайло Дмитрович Горжей  відсвяткував поважний 100-річний ювілей.

27 червня до оселі ювіляра завітав міський голова Геннадій Дикий аби особисто висловити слова поваги його життєвій мудрості, багаторічному досвіду та привітати Михайла Дмитровича з такою солідною датою з  дня народження.

Міський голова вручив Михайлу Дмитровичу вітальну листівку, квіти, торт та матеріальну винагороду.

Під час спілкування ювіляр розповів про своє життя. На долю Михайла Дмитровича випали складні життєві випробування. Народився він у  с.Воздвиженка, Алтайського краю у родині переселенців з Полтавської губернії, що прибули в Алтайській край по Столипинській аграрній реформі.

У 1929 році родина переїхала у  Східно-Казахстанську область після того, як все, що їм належало було відібрано в часи колективізації.

Там же у 1941 році закінчив на відмінно середню школу з правом вступу до Вищої школи без вступних екзаменів.

Після закінчення школи вивчився на метеоролога і працював на аеродромі. У 1942 році, маючи бронь, добровольцем пішов до лав армії звідки був направлений на навчання до військового училища. Після закінчення навчання у 1943 вступив у 176 передову авіаційну базу - авіаційним механіком. Демобілізувався у 1948 році.

Навчався у: Московській школі підготовки кадрів на механіка лічильно-аналітичних машин; Усть-Каменогорьському будівельно-дорожньому інституті; Алма-Атинському інституті підготовки управлінських кадрів.

Починаючи працювати на будівництві десятником, пройшов шлях до керівника будівельних організацій.

У 1979 році переведений до м. Біла Церква, де працював начальником будівельного управління, головним технологом тресту «Сільбуд». Трудовий стаж становить 57 років.

Під керівництвом Михайла Дмитровича було збудовано десятки багатовповерхівок міста, закінчувалося спорудження лікарні №2.

З дружиною Луїзою Олексіївною прожили разом 71 рік. Виховали четверо дітей, мають 7 внуків та 11 правнуків.

Секретом свого довголіття поважний пан вважає постійну працю задля суспільства та здоровий спосіб життя.

Наразі у громаді проживає п’ять столітніх громадян. Бажаємо всім та ювіляру здоров’я та  довгих років життя!

У заході взяла участь начальник управління соціального захисту населення  міської ради Юлія Терещук.

Поважний 100-річний ювілей відсвяткував Михайло Горжей

Опубліковано: 27 червня 2023 року