Біла Церква 14 серед 80 міст за рівнем прозорості

Сьогодні відбулася презентація дослідження "Прозорі міста" від Трансперенсі Інтернешнл за результатами оцінювання прозорості 80 найбільших міст України у 2023 році.

Нагадаємо, що оцінювання прозорості муніципалітетів  дозволяє зрозуміти українцям, чи дотримуються міські ради нормативних вимог щодо публікації даних на офіційних ресурсах та чи імплементують належні практики прозорості.

У період війни рейтингування міст відбувається за трьома категоріями: "Прозоре", "Частково прозоре" та "Непрозоре".

На жаль, 2022 рік через агресію рф став ударом по прозорості та відкритості усіх міст України, у тому числі й Білої Церкви, адже більшість інформації було приховано з міркувань безпеки.

Але вже у 2023 році наша громада зуміла продемонструвати прогрес і підвищила прозорість на 18%.

Біла Церква стала одним з 14 міст України, які підвищили свою категорію, ставши  "Частково прозорим". Відтак, ми у топ-15 найпрозоріших міст України.

Навіть у найскладніших умовах, коли у наші міста летять ракети, а наші герої виборюють свободу, ми продовжуємо відстоювати демократичні цінності та показуємо усім країнам, що ми - частина цивілізованого світу.

Після Перемоги ми обов'язково покажемо і розкажемо більше.

Біла Церква 14 серед 80 міст за рівнем прозорості

Опубліковано: 17 квітня 2024 року