28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників

Саме цього дня відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі території України.

Сьогодні ми із сумом і гіркотою згадуємо не лише про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини, а й вшановуємо Героїв сьогодення, які, на жаль, ціною власного життя також змушені звільняти нашу державу від російських агресорів зараз.

Ми неодмінно донесемо до нащадків, збережемо світлу пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу у роки Другої світової війни та вічно пам’ятатимемо подвиг наших воїнів сьогодні.

Від імені міської влади поклали квіти до Меморіального комплексу у Парку Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих: заступник міського голови Катерина Возненко, керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Анна Олійник, радник міського голови Микола Антонюк.

28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників

Опубліковано: 28 жовтня 2022 року