26 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Під час засідання було прийнято рішення про процедуру включення систем опалення на території Білоцерківської міської територіальної громади. Відтак, відсьогодні у Білоцерківській громаді розпочнеться опалювальний сезон. Підключення житлово фонду до опалення відбуватиметься поетапно. Спочатку запускатимуться джерела виробництва теплової енергії - котельні, а  потім, поступово, тепло буде подаватися у житлові будинки.

Також було ухвалено рішення про поновлення освітнього процесу у навчальних закладах громади з 31 жовтня ц.р. Заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, мистецькі школи, дитячо-юнацькі спортивні школи та інклюзивно-ресурсні центри функціонуватимуть за змішаною системою. Маємо зауважити, що форму навчання у кожному конкретному закладі обиратиме педагогічна рада, враховуючи бажання більшості батьків.

Опубліковано: 26 жовтня 2022 року