Засідання тридцять третьої сесії Білоцерківської міської ради

25 жовтня відбулося засідання позачергової тридцять третьої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, на якому було розглянуті рішення щодо життєзабезпечення Білоцерківської міської територіальної громади.

Зміни у складі виконкому

У ході засідання було внесено зміни до рішення міської ради від 15 грудня 2020 року № 14-03-VIII «Про утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу». Так, до складу виконавчого комітету додатково внесено: заступника міського голови Олександра Поляруша, заступника генерального директора Федерації роботодавців та підприємців України Андрія Грищенка, керівника сектору оборони Білоцерківського району Київської  області Ігоря Толока.

Новий перелік адміністративних послуг

Окремим рішення депутати міської ради визначили та затвердили перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді.

Відтепер місцевий ЦНАП додатково займатиметься  наданням допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам; здійснюватиме  операції у сфері поводження з відходами, надаватиме дозволи на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів та ін. Розширено й перелік соціальних послуг та послуг  щодо земельних питань. Загалом їх кількість збільшено з 295 до 327.

Погоджено Концепцію індустріального парку «Пачворк: Біла Церква»

Депутати міської ради погодили Концепцію індустріального парку «Пачворк: Біла Церква», затверджену протоколом від 16 вересня 2022 року №16-9/2 загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтергума-2010».

Функціональне призначення індустріального парку полягає у створенні сучасного виробничо логістичного комплексу з розвиненою інженерно – транспортною інфраструктурою, складськими та адміністративними (торгівельно– офісними) комплексами.

Ініціатор є власником приміщень колишнього заводу гумово-технічних виробів у місті Біла Церква загальною виробничою площею більше 191 тис. кв.м.

Затверджено Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам'ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Білоцерківської міської територіальної громади

Рішення ухвалено з метою формування і збереження історико-культурного середовища, впорядкування встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок.

Положенням визначено:

• критерії, які є підставами для прийняття рішень про встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території громади;
  • порядок розгляду клопотань і ухвалення рішень про встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;
  • правила проектування, вимоги до художнього оформлення, виготовлення та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;
  • порядок обліку, збереження та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;
  • порядок фінансування робіт з виготовлення та встановлення, а також ремонту, реставрації та відновлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок.

Інші питання, які були розглянуті у ході засідання сесії:

-внесенні змін до «Положення про старосту», затвердженого рішенням міської ради від 25 листопада 2021 року № 1955-21-VIII;

-припинено юридичну особу комунального підприємства Білоцерківської міської ради Спортивний клуб «Біла Церква» шляхом ліквідації;

- ухвалено рішення про створення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Білоцерківської міської територіальної громади;

-прийнято рішення про надання дозволу на відключення житлового будинку № 7 по провулку Петра Калнишевського в м. Біла Церква Київської області від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання);

-визначено величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Білоцерківській міській територіальній громаді за ІІІ квартал 2022 року. Згідно з ухваленим рішенням вищезазначена величина визначена у розмірі 613,0 грн на підставі розрахунку;

-внесено зміни до структури Комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська централізована бібліотечна система ім. Петра Красножона;

- надано дозвіл на розроблення детального плану території, обмеженої автошляхом Р-17 (включаючи територію по вул. Ставищанська, 130), територією садової забудови та Новозарічанським кладовищем;

• розглянуто ряд майнових та земельних та інших питань щодо забезпечення життєдіяльності Білоцерківської міської територіальної громади, з яких були прийняті відповідні рішення.

Також на сесії виступили народний депутат України Микола Бабенко та секретар міської ради Дмитро Киришун щодо умов функціонування добровольчих формувань та продовження роботи по облаштуванню укриттів.

Опубліковано: 25 жовтня 2022 року