Проведено комісійне обстеження в будинках малосімейного типу
на території міста

12 березня рятувальниками Білоцерківського РВ разом з представниками Департаменту ЖКГ Білоцерківської міської ради, Білоцерківського відділу поліції та депутатами міської ради, було проведено комісійне обстеження та інформаційно-роз’яснювальнут роботу в будинках малосімейного типу на території міста. Відповідно до прийнятого рішення під час чергового засідання комісії ТЕБ та НС.
Рятувальники роз’яснили мешканцям про недопустимість захаращення шляхів евакуації. Звернули увагу на ускладнення евакуації з даних будівель на випадок пожежі, в з’язку з тим, що шляхи евакуації заставляються різними речами та матеріалами. А також вручили інформаційні пам’ятки та листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Опубліковано: 13 березня 2020 року