Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ В НЕБЕЗПЕЦІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ!!!

У Білій Церкві з 13 березня школи, навчальні заклади, а також групи в дитячих садках закривають на карантин, і більшість дітей протягом дня тепер надані самі собі. В цей час дорослим слід задуматися над тим, як їх дитина проводить дозвілля, провести з дітьми бесіди, роз'яснивши їм правила безпечної поведінки та поведінки в різних екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути з ними під час відсутності дорослих.

Рятувальники радять: йдучи з дому, приберіть в недоступне для дітей місце сірники і запальнички. Зберігайте в недоступних для дітей місцях легкозаймисті рідини (ацетон, бензин, спирт і ін.), А також бенгальські вогні, хлопавки та свічки. Поясніть дітям, що пустощі з вогнем небезпечні для їх життя. Навчіть дитину правильній поведінці в разі виникнення пожежі.

Частіше розповідайте дітям про правила пожежної безпеки, а також про те, як вести себе в разі загоряння або задимлення. У разі пожежі, якщо є можливість, необхідно відразу ж вийти з квартири і стукати до сусідів, які можуть викликати по телефону рятувальників. Якщо дим проникає зі сходового майданчика, то ні в якому разі не можна відкривати двері, треба зателефонувати дорослим, або вийти на балкон і криками привернути увагу перехожих.

Намагайтеся постійно повторювати з дитиною правила безпечної поведінки. Влаштовуйте маленькі іспити, разом розбирайте помилки. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Якщо ви уважні до власної безпеки, то і дитина буде повторювати ті ж дії!

                                                     Людмила Ніколенко ГУ ДСНС України у Київській області

 


Опубліковано: 13 березня 2020 року
Поділитися