Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

На Білоцерківщині триває боротьба з браконьєрами

Як вже повідомлялося раніше, з 1 квітня 2018 року до 9 червня 2018 року на території міста Біла Церква та Білоцерківського району проводиться щорічна операція «Нерест», в рамках якої посилено контроль з боку державних органів за станом охорони, використання та відтворення водних біоресурсів під час заборони на лов риби та інших живих ресурсів

На сьогоднішній день до операції залучено 145 працівників Білоцерківського відділу поліції, серед яких дільничні офіцери поліції, працівники групи реагування патрульної поліції та працівники кримінальної поліції.

Вчора, 1 травня 2018 року Білоцерківські поліцейські спільно з представниками відділу Рибоохоронного патруля № 3 Управління Державного агентства рибного господарства в місті Києві та Київській області було проведено четвертий спільний рейд щодо виявлення та попередження браконьєрства, фактів порушення правил рибальства та незаконним заняттям рибним промислом у нерестовий період на території міста Біла Церква та Білоцерківського району.  Під час проведення спільних заходів було встановлено 9 фактів порушення законодавства в природоохоронній сфері, з яких 4 особи були притягнуті до відповідальності за ч.3 ст.85 КУпАП (Порушення правил рибальства), за яке максимальне покарання передбачає накладення штрафу від 170 грн до 510 грн та 5 осіб за ч.4 ст.85 КУпАП (Грубе порушення правил рибальства), за як граничне покарання встановлене від 510 грн до 850 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Всього за даний період було вилучено 5 сіток. На «гарячому» спіймали браконьєрів, які виловили раків, вагою 6,1 кг, чим нанесли матеріальний збиток на суму 4794 грн та 2,4 кг риби на суму 629грн. Загальні збитки, завдані рибному господарству України склали 5423 грн

Спільна робота, обмін інформацією та оперативне реагування на повідомлення про порушення законодавства дають свої позитивні результати. Якщо ви помітили порушення, то негайно телефонуйте на цілодобову Гарячу безкоштовну лінію за телефоном 0 (800) 50 52 50 або «102»

Опубліковано: 03 травня 2018 року