Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Пожежа "ТРІБО"

3 травня 2018 року о 17 годині 46 хвилин до Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення, що по вул. Леваневського в місті Біла Церква на складському приміщенні відбулося займання вогнем цистерни з невідомою речовиною.

 

Виїздом слідчо-оперативної групи було встановлено, що на території одного з складських приміщень по вул. Леваневського з невстановлених причин відбулося займання залізної бочки, яка містила невідому речовину, внаслідок чого 25-річна та 60-річна працівниці даного підприємства отримали термічні опіки різного ступеня тяжкості, після чого внаслідок горіння невідомої речовини, зірвалася кришка з бочки та відлетіла на сусідню територію іншого підприємства, внаслідок чого було травмовано ще одну 37-річну працівницю.

 

За даним фактом відкрите кримінальне провадження та розпочате досудове розслідування за ч.1 ст.270 КК України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров'ю людей або майнову шкоду у великому розмірі), максимальна міра покарання якого передбачає обмеження волі до трьох років.

 

На даний час триває слідство та встановлюються причини займання цистерни.


  


Опубліковано: 04 травня 2018 року
Поділитися