Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

У білоцерківця вилучено гранату

В ході реалізації оперативної інформації працівникам Білоцерківського відділу поліції стало відомо, що один з місцевих жителів Білої Церкви зберігає вибухові речовини в приміщенні гаража. Для перевірки цієї інформації, в суді працівниками Білоцерківського відділу поліції було проведено санкціонований обшук. Так, 24 квітня 2018 року під час проведення оперативних заходів одному з гаражних кооперативів по вулиці Турчанінова міста Біла Церква в приміщенні гаража у 37-річного місцевого жителя було вилучено ручну гранату наступального типу РГД-5 оливкового кольору без маркувань на корпусі, яка, згідно тактико технічних характеристик містить вибухову речовину «тротил» 110г.

 

На даний час відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від двох до п’яти років.

 

Нагадую громадянам, що у разі, якщо особа звернулася до органу поліції та добровільно здала зброю чи інші вибухові речовини, то така особа, згідно ч.3 ст. 263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності. Не наражайте своїх близьких на небезпеку!


 


Опубліковано: 26 квітня 2018 року
Поділитися