Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Кампанія декларування: Сплата задекларованих сум закінчується 31 липня

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області звертає увагу громадян, що 31 липня закінчується сплата податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи. За порушення граничного терміну, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10%  погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня.

Також нагадаємо, що нараховані суми, вказані в повідомленні-рішенні про сплату податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, громадяни сплачують протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Білоцерківське управління
ГУ ДФС у Київській області