Онлайн та СМС інформування Події міста на вашому пристрої

Білоцерківський регіон: Надходження єдиного внеску склали 891,5 млн. гривень

За перше півріччя 2019 року платники податків Білоцерківського регіону наростили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, майже на 120% або 148 млн. гривень,

Станом на 01.07.2019 року сума внеску становить 891,5 млн. гривень внеску. Із них, лише за червень місяць поточного року до бюджету надійшло 168,9 млн. гривень.

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області наголошує, що відповідно до ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Внесок, нарахований за календарний квартал, сплачується до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на платників, які допустили зазначене порушення, накладається штраф та на суму недоїмки нараховується пеня.

Білоцерківське управління
 ГУ ДФС у Київській області