Зверненням громадян – першочергову увагу

До виконавчого комітету Білоцерківської міської ради в 2011 році із заявами, скаргами та пропозиціями письмово звернулося 4479 білоцерківців. Із них 670 громадян звернулися повторно.

Більшість звернень та скарг стосувалися таких питань:

- отримання матеріальної допомоги     - 989 заяв;
- проблем комунального господарства міста    - 966 заяв;
- отримання житла    - 464 заяви;
- землевпорядкування    - 444 заяви;
- роботи міського пасажирського транспорту     - 132 заяви;

До відділу звернень громадян надійшло 338 колективних звернень. Ці звернення стосувалися переважно питань ремонту будинків, вулиць, прибудинкових територій.

Згідно із затвердженим графіком прийому громадян у 2011 році міським головою Савчуком В.П., його заступниками, керуючим справами виконавчого комітету міської ради було проведено 91 прийом жителів міста. На цих прийомах побувало 905 білоцерківців.

Зокрема, на особистому прийомі у міського голови Савчука В.П. побувало 556 білоцерківців.

Міським головою особлива увага приділяється пільговим категоріям населення міста. Так, звернення інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, що мають звання «Мати-героїня», учасники бойових дій, ліквідатори аварії на ЧАЕС розглядаються особисто міським головою, виконання контролюються відділом звернень громадян виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Кожну другу середу місяця проводяться особисті прийоми міським головою інвалідів Великої Вітчизняної війни.
Протягом року із заявами про надання матеріальної допомоги звернулося 989 жителів міста, яким надано грошову допомогу на суму 195960 грн.

З метою більш оперативного вирішення питань, з якими звертаються жителі міста, в 2011 році міським головою було проведено 8 зустрічей по мікрорайонах міста, які відвідало близько 2 тис. білоцерківців. Було задано більше 200 запитань. Із них 113 взято на контроль.

Виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради і надалі буде проводитися робота щодо вирішення проблем, які виникають у громадян нашого міста.

Начальник відділу
звернень громадян