Зустріч заступника Голови Верховної Ради України Р.Кошулинського з білоцерківцями

26 березня в м.Біла Церква відбулася зустріч заступника Голови Верховної Ради України Р.Кошулинського з білоцерківцями щодо обговорення питання внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо роздрібної торгівлі алкогольними напоями, пивом та тютюновими виробами).

В ході зустрічі присутні обговорили ряд пропозицій до законопроекту, які стосувалися запровадження додаткових обмежень місць та часу продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, відокремлення точок продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів від точок продажу інших товарів, збільшення мінімального віку покупців алкогольних напоїв та тютюнових виробів з 18 до 21 року, заборони продажу алкогольних напоїв у радіусі 200 метрів від наявних земельних меж загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, на території автозаправних станцій, з 22 години вечора до 8 години ранку та ін.

Заступник Голови Верховної Ради України Р.Кошулинський дав відповіді на запитання присутніх, що в основному стосувалися суспільно-політичних процесів в країні, соціального захисту малозахищених верств населення та ін.

В зустрічі взяли участь голова Київської обласної організації ВО «Свобода» О.Марченко, голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» О.Хозєєв, депутати міської ради, представники громадськості міста.

Опубліковано: 26 березня 2013 року