Урочистий вечір, присвячений відкриттю туристичного сезону 2013 року

23 березня в м. Біла Церква  відбувся урочистий вечір, присвячений підведенню підсумків діяльності за минулий  рік Білоцерківської міської громадської організації «Білоцерківська федерація спортивного туризму» та відкриттю туристичного сезону 2013 року.

Вітаючи присутніх зі святом, міський голова В.Савчук зазначив, що  в Білій Церкві широко розвинутий спортивний туризм і щороку все більше білоцерківців виявляють бажання займатися даним видом спорту. Висловив слова вдячності активістам туристичного руху за популяризацію здорового способу життя, побажав спортсменам подальших досягнень та вручив ряду спортсменів грамоти виконавчого комітету міської ради з наданням грошових винагород та премії переможцям  першості міста із туристичних походів різних категорій складності.

Ряд активних спортсменів також отримали грамоти відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради, міської громадської організації «Білоцерківська федерація спортивного туризму».

Під час заходу присутні були ознайомлені із туристичними досягненнями членів громадської організації 2012р., мали змогу проглянути аматорські фільми.

Опубліковано: 25 березня 2013 року