Виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті

28 березня 2013 року

26 березня 2013 року відбулося чергове виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В роботі засідання спостережної комісії взяли участь:

- представники Білоцерківської виправної колонії №35:

- заступник начальника Білоцерківської виправної колонії (№35) з соціально-виховної та психологічної роботи – Пешехонов О.М.;

- начальник дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії №35 - Усатенко І. В.;

- представник Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради:

- Грабчак О. Г. - фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради.

У порядку денному засідання спостережної комісії були розглянуті питання:

1. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі – 7 осіб.

2. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі та встановлення адміністративного нагляду – 3 особи.

3. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 про заміну не відбутої частини покарання більш м’яким -2 особи.

4. Про переведення засудженого Білоцерківської виправної колонії №35 Літвінова В’ячеслава В’ячеславовича, 1974 р.н., з дільниці ресоціалізації до дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії №35.

По завершенню засідання спостережної комісії було проведено особистий прийом засуджених та надані відповіді на їх запитання.