Зустріч міського голови з членами міської громадської організації «Асоціація депутатів Білоцерківської міської ради»

26 лютого міський голова Білої Церкви В.П.Савчук зустрівся з членами міської громадської організації «Асоціація депутатів Білоцерківської міської ради» (голова- В.М.Гламазда).

Міський голова ознайомив присутніх з основними  напрямками соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік,зупинився на пріоритетних питаннях щодо розбудови  соціальної інфраструктури ,капітального ремонту міських доріг тощо.

Міський голова В.П.Савчук поінформував членів громадської  організації про питання   впорядкування орендної плати на землю для підприємств міста, акцентував увагу на необхідності залучення субвенцій з державного бюджету, відмітив важливе значення співпраці міської влади та громадськості щодо вирішення ряду проблемних питань життєдіяльності міста.

В ході зустрічі присутні обговорили плани роботи громадської організації на 2013 рік,зупинилися на деяких організаційних питаннях щодо діяльності організації.

Опубліковано: 27 лютого 2013 року