День захисника Вітчизни

22 лютого в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни.

В ході заходу, міський голова В.Савчук привітав присутніх зі святом, наголосив, що в цей урочистий день ми вшановуємо перш за все ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, офіцерів та всіх, хто брав участь у захисті Батьківщини. Висловив слова вдячності всім захисникам Вітчизни, побажав їм міцного здоров’я та зазначив, що вони є гідним прикладом для молодого покоління.

В ході заходу ветерани мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні акторів Київського академічного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

Цього ж дня відбулося покладання квітів до вічного вогню в Парку Слави.

В заході взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 22 лютого 2013 року