Зустріч міського голови Г.Дикого з дітьми

26 грудня  міський голова Білої Церкви Г.Дикий, з нагоди Нового року, провів зустрічі із онкохворими  дітьми, дітьми, якими опікується  Білоцерківська міська громадська організація «Спілка неповних та багатодітних сімей «Ластівонька» та  тими, чиї батьки загинули під  час проведення антитерористичної операції на сході країни.

Під час зустрічей міський голова привітав дітей та їх батьків з наступаючим Новим роком, побажав гарних свят, здоров’я, успіхів у навчанні та мирного неба над головою. Наголосив, що міська влада завжди опікуватиметься тими категоріями білоцерківців, а особливо маленькими дітьми, які цього потребують та робитиме все можливе, аби їхнє життя будо комфортним і відповідало європейським нормам.

Присутні також отримали вітання від голови Білоцерківської районної державної адміністрації, члена виконавчого комітету Білоцерківської міської ради В.Маршалка, депутата Білоцерківської міської ради, голови  міжнародного благодійного фонду «Друзі - дітям Чорнобиля» М.Дашкевича, депутата Білоцерківської міської ради О.Русса.

За сприяння міжнародного благодійного фонду «Друзі - дітям Чорнобиля» юним білоцерківцям даних категорій були вручені цінні подарунки.

В заході взяли участь  представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 28 грудня 2015 року