Зустріч депутатів міської ради щодо обговорення питань створення систем надання екстреної та швидкої медичної допомоги

28 листопада в м. Біла Церква відбулася зустріч депутатів міської ради щодо обговорення питань створення систем надання екстреної та швидкої медичної допомоги в місті, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході заходу  міський голова наголосив, що  важливим напрямком реформування медичної галузі  є впровадження в  дію Закону України  «Про екстрену медичну допомогу», який набуває чинності з 01.01.2013року. Відмітив, що відповідно до даного Закону України шляхом реорганізації підрозділу швидкої медичної допомоги, відбудеться розмежування екстреної медичної допомоги та швидкої медичної допомоги, які в подальшому матимуть різне підпорядкування та джерела фінансування. Тому, метою даної зустрічі є обговорення умов  впровадження даного Закону України в м.Біла Церва.

Про механізм проведення даної реформи, очікувані результати, умови передачі станції швидкої медичної допомоги у власність Київської обласної ради, фінансування створених структур та подальше виконання Закону України  «Про екстрену медичну допомогу» присутніх поінформував начальник головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник.

Начальник головного управління охорони здоров’я також дав відповіді на питання депутатів міської ради, що стосувались умов розмежування екстреної та швидкої медичної допомоги, створення пунктів швидкої медичної допомоги в місті, їх фінансування та ін.

В заході взяли участь заступник начальника головного управління охорони здоров'я-начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Київської обласної державної адміністрації С.Васильєв, секретар міської ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов, керівники міських медичних установ, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 28 листопада 2012 року