IV міський конкурс «Кращий студент року»

21 листопада в м. Біла Церква відбулася фінальна частина IVміського конкурсу «Кращий студент року».

Вітаючи присутніх, міський голова В.Савчук відмітив, що проведення даного конкурсу в місті є традиційним, висловив впевненість у тому, що в Білої Церкви прекрасне майбутнє, адже в місті підростає і навчається талановита молодь, яка прагне його розбудовувати та розвивати і побажав всім успіхів, благополуччя, здійснення мрій та задумів.

Метою конкурсу є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

Цього року в конкурсі взяли участь представники 8-ми вищих навчальних закладів міста.

За підсумками всіх етапів конкурсу перемогу здобув студент 3-го курсу комунального вищого навчального закладу «Білоцерківський медичний коледж» - В.Шкабура.

Участь у заході взяли заступник міського голови М.Антонюк, депутати міської ради, начальник відділу у справах сімї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники студентської молоді та міських ЗМІ.

Опубліковано: 22 листопада 2012 року