Життя та здоров’я дітей – серед пріоритетів влади Київської області

25 березня Білу Церкву у рамках робочого візиту відвідав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. У рамках візиту він оглянув Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня №2» (головний лікар – Єлизавета Богородська), а зокрема ознайомився з роботою дитячого травматологічного пункту, який нещодавно було відкрито на базі хірургічного відділення даної лікарні, низкою інших відділень, а також поспілкувався з колективом медичного закладу.

У своєму виступі Олександр Терещук зупинився на питаннях реформування галузі охорони здоров’я Київської області, відмітивши, що на Київщині лише за минулий тиждень було відкрито шість амбулаторій сімейної медицини, здійснюється перехід на телемедицину, що має бути повністю впроваджена до червня-липня ц.р., тощо. Крім того, наголосив, що завдяки реформі децентралізації суттєво зросли обсяги місцевих бюджетів, що дає змогу спрямовувати ще більше коштів на ремонт та будівництво доріг, вирішення питань медичної, освітньої галузей тощо. Також зазначив, що з обласного бюджету буде виділено кошти для оснащення КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2» необхідним обладнанням боксів  для немовлят, які народилися раніше терміну.

Звертаючись до лікарів, Олександр Терещук відмітив, що завдяки їхній сумлінній праці забезпечується зразковий порядок у лікарні, надання медичних послуг на високому рівні. Кращих працівників було відзначено подяками Київської обласної державної адміністрації – за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Київської області, надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги дітям, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадську позицію.

Своїми творчими присутніх вітали учасники хору КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2».

У зустрічі взяли участь: міський голова Геннадій Дикий, народний депутат України Хвича Мепарішвілі, голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради Наталія Бігарі, депутати Київської обласної ради Леонід Глиняний, Станіслав Поліщук, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, депутат Київської обласної ради, перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, працівники КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2», журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Життя та здоров’я дітей – серед пріоритетів влади Київської області


Опубліковано: 25 березня 2019 року
Поділитися