Засідання «круглого столу» щодо здійснення реформування сфери охорони здоров’я

19 лютого в м.Біла Церква відбулось засідання «круглого столу» щодо здійснення реформування сфери охорони здоровя в місті, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході засідання міський голова наголосив, що метою заходу є обговорення поетапного плану реалізації даної реформи в Білій Церкві з урахуванням основних завдань, серед яких : покращення якості надання медичних послуг та підвищення рівня доступності населення до даних послуг. Акцентував увагу на необхідності врахування та попередження можливих проблем при здійсненні реформування, забезпечення  належних умов праці медичних працівників та їх соціального захисту.

Під час засідання «круглого столу» начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов ознайомив присутніх із планом заходів щодо проведення даної реформи в м.Біла Церква в 2013-2014рр. Зупинився на  реформуванні санітарно-епідеміологічної служби, екстреної та швидкої медичної допомоги, заходах по створенню центрів первинної медико-санітарної допомоги, консультативно-діагностичного центру, амбулаторій загальної практики сімейної медицини  в  мікрорайонах міста  та ін.

На засіданні також були обговорені питання фінансування мережі медичних установ, які будуть створені в Білій Церкві, забезпечення їх приміщеннями, необхідним обладнанням, медичними препаратами  і висококваліфікованим персоналом та ін.

В обговоренні питань взяли участь заступник директора департаменту охорони здоров'я - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Київської облдержадміністрації С.Васильєв,  заступник міського голови М.Антонюк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я міської ради, депутат міської ради  головний лікар Білоцерківської міської дитячої поліклініки Г.Музиченко, начальник фінансового управління міської ради С.Терещук,  головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 І.Бандура, голова правління Київської обласної асоціації аптечних працівників Л.Горюнова, начальник інформаційно-аналітичного центру медичної статистики та охорони здоров’я «Медінстат» В.Содомора, голова міського комітету профспілки медичних працівників Т.Кошевич та ін.

В заході взяли участь секретар міської ради О.Олійник, депутати міської ради М.Бондаренко, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), керівники і представники міських та обласних лікарняних установ, які знаходяться на території Білої Церкви, журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 19 лютого 2013 року