Заходи щодо впорядкування зовнішньої реклами.

19 червня Комунальною установою міської ради «Інспекція з благоустрою», розпочато заходи з демонтажу рекламних конструкцій, що не мають правовстановлюючих документів. Так зокрема, сьогодні демонтовано металеві рекламні конструкції на зеленій розподільчій зоні перехрестя вул. Київська та Сквирське шосе. Демонтаж здійснено на виконання рішень повноважних органів у порядку визначеному чинним законодавством.

Слід зазначити, що рішенням виконавчого комітету міської ради «Про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Білій Церкві» в минулому році встановлено тимчасовий «мораторій» на розміщення рекламних засобів до розробки і затвердження Комплексної схеми розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті Біла Церква.

Упорядкування об’єктів реклами  дозволить зменшити перенасиченість реклами на вулицях та уникнути встановлення конструкцій, які потенційно загрожують безпеці.

Опубліковано: 19 червня 2017 року