Громадське обговорення у с.Фурси щодо об’єднання територіальних громад

18 червня у с.Фурси відбулося громадське обговорення пропозиції Білоцерківської міської ради щодо об’єднання територіальних громад із центром у м.Біла Церква. За результатами громадського обговорення фурсяни відмовилися від даної пропозиції, а натомість запропонували створити об’єднану територіальну громаду з центром у с. Фурси.

У той же час міський голова Геннадій Дикий та сільський голова с.Фурси Микола Фурсенко домовилися про створення робочої групи з представників м.Біла Церква та с.Фурси для узгодження неврегульованих питань щодо адміністративної межі між м.Біла Церква та с.Фурси. А також щодо можливості впровадження механізмів взаємодії територіальних громад, передбачених Законом України «Про співробітництво територіальних громад».

Опубліковано: 19 червня 2017 року