Заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України

22 січня в м. Біла Церква проведено ряд заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Зокрема, відбулися урочистості та відкриття поетичного фестивалю «Соборний дзвін».

Від імені міського голови В.Савчука присутніх привітав його заступник М.Антонюк, який поінформував про заходи, які проводить міська влада по реалізації в Білій Церкві завдань, доручень Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України.

Заступник міського голови акцентував увагу, що Президент України В.Ф.Янукович наголошує на тому, що нашим завданням є збереження та примноження державотворчого потенціалу ідеї соборності як запоруки нерозривності і єдності держави, поступального соціально-економічного і духовно-культурного розвитку України. Відмітив необхідність виховання в підростаючого покоління патріотизму, побажав всім міцного здоров'я, миру та злагоди.

На заході також виступили голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім..Т.Г.Шевченка В.Іванців, інші представники творчої інтелігенції Білої Церкви, а учні міських загальноосвітніх шкіл прочитали вірші.

Цього ж дня проведені тематичні заходи в закладах освіти та культури міста з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

В заходах взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 22 січня 2014 року