Визначено лауреатів міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького

Одним із питань, які розглянули члени виконавчого комітету - рішення  про деякі питання міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького.

Даним рішенням встановлено розмір  премії лауреатам - 3тис. грн. та затверджено рішення комісії по присудженню міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького – протокол від 25 листопада 2016 року № 37, яким визначено хто саме став лауреатом.

Так, на розгляд комісії було подано 4 претенденти, з яких 2 стало лауреатами.  Зокрема, це:

- Нагорна Ганна Григорівна – завідувачка бібліотекою-філією №10, яка бере активну участь у культурно-громадському житті міста, популяризує творчість письменників-краян та літераторів Білоцерківщини, є ініціатором і організатором створення у бібліотеці експозиції, присвяченої життю та творчості  видатного письменника, кінорежисера, державного діяча, лауреата Національної премії ім.Т.Г.Шевченка – Миколи Вінграновського;

- Зінченко Оксана Петрівна – балетмейстер-постановник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського, за особистий вагомий внесок  у розвиток театрального мистецтва України, високий професіоналізм, активну громадську діяльність.

Опубліковано: 14 лютого 2017 року