Визначено кращих спортсменів грудня та січня

На виконання комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту в м.Біла Церква на 2017-2021 роки «Сьогодні зі спортом - завтра з майбутнім», затвердженої рішенням міської ради від 01 грудня 2016 року №352-2-УП, щомісяця визначається та відзначається «Кращий спортсмен місяця м.Біла Церква та його тренер» за результатами участі у змаганнях.

Так, відповідно до досягнутих результатів змагань кращим спортсменом м.Біла Церква за грудень 2016 року визнано майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики Дмитра Барановського, який на таких престижних світових змаганнях, як 70-й Фукуокський марафон (м.Фукуока, Японія, відбувся 04.12.2016 року) з результатом 2:11:39 посів 8 місце, та увійшов до десятків кращих марафонців.

Слід зазначити, що Дмитро Барановський з 2007 року - володар абсолютно кращого результату в марафоні на всьому пострадянському просторі. З результатом 2:07:15 (Фукуокський марафон -2006) він фінішував другим, обійшовши* дворазового чемпіона світу у марафоні 2003 та 2005 років Жауада Гариба. Він є багаторазовим чемпіоном України, рекордсменом України, чемпіоном Європи серед молоді, учасником Олімпійських ігор.

У 2016 році визнаний кращим легкоатлетом України грудня 2016 року.

Кращим спортсменом м.Біла Церква січня 2017 року визнано майстра спорту з велосипедного спорту Ольгу Кулинич, яка на міжнародних змагань (18-29.01.2017 р. м.Панівежес, Литва ) у чотирьох видах програми змагань із п'яти, в яких вона стартувала, виборола срібні нагороди. Зокрема, 2 місце - групова гонка з вибуттям, 2 місце - групова гонка темпо, 2 місце - групова гонка 48 кіл, 5 місце - індивідуальна гонка з переслідування 2 км).

Ольга багаторазова чемпіонка України, член збірної штатної команди України, тренується під керівництвом заслуженого тренера України Сергія Чмирука в СДЮСШОР «Промінь», учениця ЗОШ №5.

Міський голова Геннадій Дикий привітав спортсменів із високими спортивними досягненнями та визнанням, побажав подальших успіхів та вручив їм відзнаки й грошові винагороди.

Тренеру Ольги Кулинич - Сергію Чмируку міський голова також вручив поляку та грошову винагороду.

Опубліковано: 01 березня 2017 року