Відбулося друге пленарне засідання двадцять шостої сесії міської ради

01 березня 2017 року
Поділитися

    01 березня відбулось друге пленарне засідання двадцять шостої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

 

    В ході засідання депутати міської ради з метою вжиття комплексу організаційних та економічних заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», відповідно до чинного законодавства України,  погодили реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ даного підприємства, використаний станом на 1 липня 2016 року для виробництва теплової енергії, послуг опалення та постачання гарячої води.

 

    Згідно рішення Білоцерківська міська рада зобов'язується виступити гарантом щодо виконання зобов'язань Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в частині виконання Договору на реструктуризацію даної заборгованості (без урахування суми неустойки (штрафів, пені) інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ).  Непогашений борг перед гарантованим постачальником природного газу - НАК «Нафтогаз України», станом на 31 грудня 2016 року становить  більш як  49 млн. 373тис.грн. Заборгованість накопичилася з 2010 року через непогашення державою компенсацій за пільги та субсидії.

 

    Департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено розробити та винести на розгляд сесії проект рішення «Про програму фінансової підтримки Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2017 - 2023р.р.» .

 

    Коментуючи дане питання міський голова наголосив: «Згідно мого протокольного доручення в Департамені житлово-комунального господарства міської ради було створено спеціальну комісію, яка вже  проводить перевірку КП БМР «Білоцерківтепломережа» щодо обґрунтованості підняття тарифу та підстав зняття 25 лічильників обліку тепла. Для належної компетенції до цієї комісії залучено державного фінансового інспектора.

 

    На минулому пленарному засіданні було продовжено роботу тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб’єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста Біла Церква, та перевірки, відповідно до чинного законодавства України, інших підприємств та організацій, що надають комунальні послуги населенню. Дана комісія також може долучитися до перевірки «Білоцерківтепломережі». Всі результати та підсумки будуть оприлюднені та доведені до відома депутатського корпусу».

 

    Під час засідання депутати  також розглянули ряд земельних питань, з яких прийняли відповідні рішення.

Відбулося друге пленарне засідання двадцять шостої сесії міської ради