Визначено кандидатів на вакантні посади у підрозділи виконкому міської ради

26 жовтня  в м.Біла Церква відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакантних посад спеціаліста 1 категорії відділу зовнішньої реклами та тимчасових споруд управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, спеціаліста 1 категорії інформаційно-аналітичного відділу управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради,  головного спеціаліста відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, головного спеціаліста – юрисконсульта відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

Співбесіда проходила за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  19 жовтня ц.р. На іспит було зареєстровано шість претендентів.   Співбесіда відбулася в усній формі, її метою було виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидатів посаді, на які вони претендують.

На співбесіду з’явилося п’ять кандидатів. Під час співбесіди претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді, надали аргументи, які, на їхню думку, сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управління і відділу та забезпечать належне функціонування і подальший розвиток відповідної сфери.

Відповідно до протоколу конкурсної комісії № 09/18 , від  30 жовтня  2018 року міському голові, як суб’єкту призначення, членами конкурсної комісії було рекомендовано призначити:

- на посаду спеціаліста 1 категорії відділу зовнішньої реклами та тимчасових споруд управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради Олесю Ткаченко;

- на посаду спеціаліста 1 категорії інформаційно-аналітичного відділу управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Марину Буренко;

- на посаду головного спеціаліста відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном шість місяців Максима Лихвара;

- на посаду головного спеціаліста – юрисконсульта відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном шість місяців Тетяну Чєрєпєніну.

На посаду головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради претендента не було призначено, оскільки кандидатура не відповідала визначеним кваліфікаційним вимогам.

Опубліковано: 31 жовтня 2018 року