Пленарне засідання сорокової сесії Білоцерківської міської ради

28 березня   відбулось пленарне засідання сорокової сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради внесели зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від  25.12.2012р.  № 849-35-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2013 рік», затвердили Програму використання та охорони земель у м.Біла Церква на період 2013-2016 рр., надали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) межі Білої Церкви, впорядкування території населеного пункту м.Біла Церква, формування земель комунальної власності територіальної громади міста.

Депутати міської ради  також затвердили оновлений генеральний план м.Біла Церква, містобудівну документацію «План існуючого використання території населеного пункту (опорний план). Топо-геодезичні польові роботи щодо  уточнення межі міста Біла Церква» та внесли зміни до Програми  розробки містобудівної  документації для використання територіальною громадою м.Біла Церква на період 2010-2014рр., затвердженої рішенням  міської ради від 28.04. 2010р. № 1362.

Під час сесійного засідання було затверджено ліміт використання води та відведення  стічних вод абонентам м.Біла Церква  на 2013 р., місця для проведення ярмаркових заходів у Білій Церкві, прийнято рішення про ліквідацію комунального закладу Білоцерківської міської ради  «Станція швидкої медичної допомоги».

Також на сесійному засіданні депутати міської ради затвердили статут комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячого будинку «Материнка» у новій редакції, Положення  про  Білоцерківський міський територіальний центр  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції, зміни до Положення про  комісію по звільненню від плати за соціальне обслуговування  (надання соціальних послуг), затвердженого рішенням міської ради  від 18 січня 2011 р. № 53-04-VIта затвердження складу комісії  по звільненню від плати за соціальне обслуговування  (надання соціальних послуг) в новій редакції.

Під час засідання також було розглянуто ряд земельних та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – К.Бугайчук, В.Коверда (фракція Партії регіонів),  С.Беркут, М.Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»),  Ю.Залізняк (фракція «Фронт змін»),  В.Ямковий, Л.Дригало (фракція Народної партії),  О.Марченко, В. Хмельницький  (фракція ВО «Свобода»),  Г.Дикий, С.Макушин (депутська група «За зміни Білої Церкви», О.Ліневич (депутська група «Патріоти міста»),  Я.Яременко.

Про виконання   протокольного доручення щодо наявності документації на будівництво Храму Різдва Христового присутніх  поінформував начальник управління містобудування та архітектури Г.Кревський. В різному виступили секретар міської ради О.Олійник, депутати міської ради – Я.Яременко, О.Дудник, М.Бондаренко, О.Ліневич, Т.Сербин, В.Малюк.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, прокурор м.Біла Церква Г.Мельник, представники ряду міських громадських  організацій та ЗМІ міста.

Опубліковано: 28 березня 2013 року