Виставка творчих робіт учнів Академічної художньої школи

7 червня 2016 року у виставковій залі  Білоцерківського краєзнавчого музею відбулося відкриття традиційної щорічної виставки творчих робіт учнів Академічної художньої школи (м. Біла Церква). Виставку презентував засновник школи, художник-педагог, доцент, кандидат педагогічних наук Олександр Дмитренко.

В заході прийняли участь керуючий справами міської ради М.Антонюк, начальник відділу культури та туризму Ю.Ковальська, педагоги, учні, батьки та представники ЗМІ.

На цьогорічній виставці  представлено біля ста робіт учнів різного віку, самостійні творчі роботи з живопису, графіки.

Академічна школа є провідним позашкільним навчальним закладом Київської області в галузі мистецької освіти для школярів (заснована в 1995 році). Методичну опіку та творче спрямування школи підтримує Київська організація Національної спілки художників України.

Школа здійснює підготовку учнів з академічного рисунку, живопису, композиції, пластичної анатомії, перспективи, історії мистецтв, скульптури.

Більше 120 учнів школи стали професійними художниками, архітекторами, дизайнерами, художниками-педагогами, кінематографістами.

Опубліковано: 07 червня 2016 року